Przejdź do treści
domki letniskowe producent podlaskie

Drozd w Kotlinie Kłodzkiej

Zakończyliśmy budowę domku Drozd (link do drozda na www) w Kotlinie Kłodzkiej. W tych malowniczych okolicach stanął piętrowy domek z tarasem. 
Piękne widoki i świeże powietrze sprzyjały sprzyjały pracy.
 
Na parterze znajduje się przedpokój, łazienka oraz przestronny, jasny salon z kuchnią. Drewniane schody prowadzą na piętro, gdzie znajdują się dwa pokoje. Duże okna pcv doskonale doświetlają wnętrze oraz stanowią o nowoczesnym wyglądzie domku. 
Drozd został przez nas zmodyfikowany według potrzeb i życzeń klientów.
Najważniejszą według mnie zmianą jest okno w sypialni. Ten świetny pomysł inwestora sprawił że do wnętrza wpada mnóstwo dziennego światła, a góry są jakby na wyciągnięcie ręki. 
Pokoje na piętrze zostały powiększone o przestrzeń korytarza. Tym sposobem powstało dodatkowe miejsce w pokojach, w sam raz na większą szafę. Drzwi wejściowe do domu zostały przesunięte, dzięki temu zyskano przestrzeń w przedpokoju.
 
Jesteśmy dumni z tej realizacji, ponieważ zajęliśmy się nią od a do z. Oprócz konstrukcji domku została przygotowana płyta fundamentowa, pokrycie dachu blachodachówką, komin oraz montaż kominka wolnostojącego. 
Wykonana została pełna instalacja hydrauliczna i elektryczna. Domek będzie używany również w sezonie zimowym, oprócz kominka ciepło będą dawały funkcjonalne grzejniki elektryczne. 
Ponadto nasi monterzy położyli wykładzinę, a nawet wykonali montaż kuchni i wyposażenia łazienki. Można wchodzić i mieszkać. 
 
Teraz pozostało oddać klucze klientom i życzyć wspaniałego czasu w ich nowym domu.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! 

Nasi doradcy chętnie pomogą!