Przejdź do treści

O NAS

Michał Drozd

Drodzy Klienci

Nazywam się Michał Drozd i jestem właścicielem firmy Betonacja. Wraz z moimi pracownikami, specjalizujemy się w wykonywaniu płyt fundamentowych pod domy większe i mniejsze, ale z racji na duże zainteresowanie klientów kompleksową obsługą, zdecydowaliśmy się na rozszerzenie swojej oferty o domki letniskowe do 35 m2.

Ukończone Technikum Drzewne oraz Inżynierskie wykształcenie pozwalają mi na swobodną pracę w świerku syberyjskim, z którego są wykonane Nasze domki, a udzielając 2-letniej gwarancji na swoje produkty jesteśmy pewni ich jakości. 

Domki przedstawione w katalogu są przygotowane do samodzielnego montażu na budowie przez klientów-majsterkowiczów. Natomiast oferując kompletną obsługę, proponujemy szereg opcji dodatkowych jak montaż, krycie dachu gontem, papą lub blachodachówką, dodatkowe ocieplenie na ścianach, podłodze lub dachu, wymiana stolarki okiennej na drewnianą premium lub PVC, wykonanie płyty fundamentowej i jej docieplenie, malowanie domku, instalacja elektryczna, hydrauliczna i kanalizacyjna, montaż szamba z podłączeniem, wyposażenie łazienki i kuchni, murowanie komina oraz ogrzewanie. 

Całe domki wykonane „pod klucz” oferujemy w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach realizując budowy w całej Polsce, podczas jednego wyjazdu jeśli jest to tylko możliwe. Nasza siedziba mieści się w województwie Podlaskim, a dokładniej w Hajnówce, która jest nazywana „bramą do Puszczy Białowieskiej”.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy!