Przejdź do treści

SAM DECYDUJESZ

Wykończenie

Sprawdź naszą oferte wykończenia.

Spersonalizuj swój domek według własnych upodobań. Poniżej zajduje się cała gama dostępnych wzorów oraz kolorów które możemy zastosowac w Twoim domku letniskowym!

Kolory z widoczną struktrurą drewna

Wybierz z palety kolor dla siebie….

Jeśli chcesz by Twój domek letniskowy wyróżniał się spośród innych, zachowując przy tym widoczną strukturę drewna – wybierz jeden z dostępnych kolorów. W naszej ofercie znajdziesz zarówno tradycyjne kolory, jak i coś dla prawdziwych indywidualistów.

Kolory z pełnym kryciem

A może coś idealnie gładkiego?

W takim przypadku polecamy paletę kolorów, które dzięki wysokiemu kryciu w pełni ukrywają strukturę drewna.

Gonty

Wysokiej jakości gonty bitumiczne dostępne w pięciu kolorach pozwolą na pokrycie dachu w sposób idealnie dopasowany do Twojego projektu.

Rynny

Ponieważ dbamy o detale…

Odpowiednio dobrany kolor rynien stanowi idealne uzupełnienie wymarzonego domu. Dzięki temu Twój projekt będzie taki jak chcesz w każdym calu.

Blachodachówka / Glinmet

Trwałość na lata…

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy ofertę krycia dachu blachodachówką. Dostępna w rozmaitych wariantach i kolorach – idealnie dopasowana do Ciebie.

Blachodachówka modułowa / Blachotrapez

Stanowi doskonałą alternatywe dla blachodachówki Glinmet. Polecamy ją szczególnie do bardziej nowoczesnych projektów, w tym naszego sztandarowego domku DROZD.

VOX KERRAFRONT

Innowacyjny, piękny i niezwykłe trwały sposób na ciekawe wykończenie ścian zewnętrznych Twojego domku. Jakość firmy VOX to gwarancja zadowolenia i spokój na wiele lat.

PEŁNA OFERTA

VOX KERRADECO

Z VOX Kerradeco ściany nie muszą być nudne! Poznajcie niezwykle ciekawą kolekcję trwałych i pięknych ścian dekoracyjnych.

PEŁNA OFERTA

VILO RIGID

Piękne i łatwe w montażu podłogi o niezwykłej trwałości. Stanowią idealne i niezwykle praktyczne wykończenie każdego domku letniskowego.

PEŁNA OFERTA

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami! Chętnie pomożemy!